piątek, 18 grudnia 2015

Studia na kierunku "Poradnictwo i Terapia" w WSTS


Celem studiów jest nabycie zaawansowanych umiejętności pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami w pierwszym kontakcie oraz dalszej pracy na płaszczyźnie lokalnych kościołów, punktów konsultacyjnych, programów dziennych, ośrodków resocjalizacyjnych i terapeutycznych, grup wsparcia, a także pracy bezpośrednio na ulicy w charakterze streetworkera. Szkolenie prowadzone jest w dwóch formach: jako studia podyplomowe i jako kurs (dla osób nie posiadających wyższego wykształcenia). 
Zajęcia prowadzi zespół wykwalifikowanych osób, posiadających bogate doświadczenie w pracy z ludźmi uzależnionymi oraz duszpasterstwie. Materiał szkoleniowy opracowany został przez zaprzyjaźnioną z nami Brytyjską Fundację Life For The World w porozumieniu z najlepszymi specjalistami z Uniwersytetu Gloucestershire i posiada akredytację tegoż uniwersytetu, dającą prawo do nadawania specjalnych certyfikatów w dziedzinie poradnictwa osobom kończącym studia. 
Jeśli pracujesz z ludźmi uzależnionymi i ich rodzinami lub myślisz poważnie o tej służbie - ta oferta jest dla Ciebie!
Tutaj znajdziesz więcej informacji o zbliżającej się konferencji, która rozpoczyna nowy rok studiów - wst.edu.pl

1 komentarz:

  1. Jestem bardzo ciekawy, w jaki sposób wygląda praca magisterska na takim kierunku i nie ukrywam, że jestem bardzo zainteresowany, bo w najbliższym czasie muszę dla siebie znaleźć jakiś przyszłościowy kierunek. Mam kilka ciekawych propozycji i mam nadzieję, że uda się skorzystać.

    OdpowiedzUsuń