niedziela, 17 kwietnia 2011

Jesteśmy już na FB

"Informing, inviting, involving" - tak Asmund podsumował spotkanie liderów i wolontariuszy Misji, które odbyło się w minionym tygodniu. Potrzebujemy nowych wolontariuszy, zatem zapraszamy innych do współpracy. Modlimy się i zmierzamy w takim kierunku zorganizowania pracy, by każdy mógł czuć się odpowiedzialny, zaangażowany. Będziemy też informować się na bieżąco - tu także bez współpracy się nie obędzie.

Jednym z owoców ostatniego spotkania była decyzja, by założyć profil "Nowej Nadziei" na Facebooku i cieszymy się, że mamy już pierwszych sympatyków. Potrzebujemy Was i Waszych modlitw, zaangażowania, pomysłów. Tylko wtedy dalsza praca jest możliwa.

Asmund i Krystyna wyjechali już do Norwegii. Przez kilka tygodni gościli w Polsce (w Łodzi), teraz już zapewne są w Hurdal. Zachęcam Was, Drodzy Wolontariusze, do dzielenia się na gorąco Waszymi spostrzeżeniami, wrażeniami na FB, tutaj, czy jeszcze w innej formie. Niech Dobry Pan pomoże nam jeszcze skuteczniej działać - Jemu za wszystko chwała!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz