środa, 16 kwietnia 2014

MODLITWA BŁAGALNA RODZIN w intencji uzależnionych dzieci


Widząc problem alkoholowy i narkotykowy w naszym mieście, nasz oddział Misji w Pabianicach postanowił zorganizować spotkanie modlitewne dla rodziców mających na swoim utrzymaniu dorosłych uzależnionych synów lub córki.
Sytuacja w ich domach jest na dłuższą metę nie do zaakceptowania.
Rodzice są znękani,często  lekceważeni, wykorzystywani i poniżani. Młodzi ludzie zamiast zająć się pracą lub pomocą na rzecz rodziców - sami żyją na ich koszt, okradają ich aby mieć pieniądze na picie lub ćpanie, awanturują się gdy są pod wpływem środków odurzających lub odczuwając ich brak. Życie tych rodzin to koszmar.

W ostatni wtorek o godz. 18.00 taka modlitwa udręczonych rodziców oraz wolontariuszy naszej misji odbyła się w mieszkaniu prywatnym w Łasku. Z Pabianic przybyło na nią 5 osób i razem z tamtejszą rodziną tworzyliśmy 8-osobowe grono. Czytaliśmy Biblię, modliliśmy się, zjedliśmy wspólną kolację.

Wołaliśmy do Boga o pomoc, aby wyrwał nasze uzależnione dzieci ze szponów diabelskich i postawił tamę zniszczeniom organizmu i duszy, jakie powodują w nich alkohol i narkotyki.

Wierzymy, że będziemy oglądać przemiany na lepsze, bo Bóg w Biblii zachęca do modlitwy, do proszenia i wstawiania się za tymi, którzy nie mają dziś najmniejszej woli czynić tego w swoim własnym imieniu.

Za tydzień kolejne spotkanie rodzin - tym razem odbędzie się ono w Pabianicach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz