sobota, 3 maja 2014

PIOTR STĘPNIAK W PABIANICACH - JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK 8 MAJA !


Piotr Stępnaik w Gimnazjum nr 2 w Pabianicach w 2013 r.
Terapeuta uzależnień, człowiek nawrócony do Chrystusa, dawny gangster i przestępca, który odsiedział 25 lat we więzieniach - Piotr Stępniak - wraz ze swoją grupą "4B" już w najbliższy czwartek 8 maja - odwiedzi dwa pabianickie gimnazja. 

Pierwsze spotkanie profilaktyczne z młodzieżą rozpocznie się o godz. 9.00 w Gimnazjum nr 2 przy ul. Skłodowskiej, a następne o godz. 11.40 w Gimnazjum nr 3 przy ul. 20 Stycznia. 

Na obydwa spotkania zostaną przywiezione dzieci i młodzież z Domu Dziecka w Porszewicach.

 W spotkaniach wezmą też udział przedstawiciele pabianickiej Policji. Piotr Stępniak wraz z grupą przybędzie w ramach realizacji programu walki z alkoholizmem i narkomanią - na zaproszenie Chrześcijańskiej Misji NOWA NADZIEJA, która realizuje zadanie publiczne współfinansowane przez Prezydenta Miasta Pabianic. 
Przedst. Policji, Naczelnicy Wydz. Spraw Społ. i Wydz. Edukacji oraz  Dyr. II LO

Tego samego dnia, wieczorne spotkanie profilaktyczne dla mieszkańców odbędzie się w godz. 17.00-18.00 w sali Chrześcijańskiej Misji "Nowa Nadzieja" przy ul. Kościuszki 3. Osoby borykające się z problemem uzależnień lub posiadające w rodzinie bliskich, którzy są uzależnieni - zapraszamy serdecznie ! Dostaniecie tu potężne duchowe wsparcie i zachętę od Pana Jezusa, gdy usłyszycie i zobaczycie Go w działaniu na rzecz ludzi zgubionych i opanowanych przez grzech.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz