czwartek, 15 maja 2014

SPOTKANIE i KOLACJA W MISJI


Po występach w Pabianickich szkołach grupa Piotra Stępniaka  "Boża Banda Byłych Bandytów" odwiedziła rodziny wolontariuszy Misji, gdzie odbyły się modlitwy. 
 
Tego samego dnia, wieczorem w czwartek 8 maja 2014 grupa terapeutów wystąpiła jeszcze w lokalu Misji "Nowa Nadzieja" przy ul. Kościuszki 3a, gdzie podzieliła się Słowem i przestrogą przed nadużywaniem alkoholu i spożywaniem narkotyków. 
 
 
 
 
 
 
Po opowiedzeniu świadectw o przemianie swego życia dzięki działaniu zmartwychwstałego Chrystusa - zaprosiliśmy wszystkich na wspólną kolację.  
  Później zaś każdy chętny miał okazję w drugim pomieszczeniu osobiście porozmawiać o swoich problemach i uzależnieniach - z Piotrem Stępniakiem. 

Bardzo owocny dzień, jakim był czwartek 8 maja - przyniósł niejednemu z uczestników spotkań - światełko nadziei i zaszczepił wiarę w lepsze jutro. 

Kolejny przyjazd grupy do Pabianic nastąpi w czwartek 5 czerwca tego roku. Zobaczymy wtedy, jakie zmiany zaszły w życiu różnych osób od ich ostatniego spotkania z naszymi terapeutami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz