sobota, 15 czerwca 2013

Odwiedziny Misji "Nowa Nadzieja" w łodzkim więzieniu


Odwiedziny Misji "NOWA NADZIEJA" w ŁÓDZKIM WIĘZIENIU

Duszpasterz Kościoła Zielonoświątkowego z wolontariuszami Misji "NOWA NADZIEJA" w sobotę 15 czerwca odwiedzili więzienie dla recydywistów w Łodzi. Ewangelię zwiastowali bracia: pastor Dariusz Pomorski z Pabianic oraz Piotr Leder, Kamil Serafin i Artur Krzelowski z Łodzi.
Kilkanaście więźniarek postanowiło powierzyć swoje życie Bogu. Zapragnęły też uczestniczyć w kursie "Filip", a niektóre nawet oddały już wypełnione przez siebie zeszyty rozważań, jakie otrzymały podczas koncertu Arthura Wachnika. Na pytanie naszej najmłodszej siostry w Chrystusie, Natalki, która ostatnio przyjęła chrzest: "Czy mogłabym będąc małoletnią, odwiedzić za zgodą rodziców, osadzone tam kobiety?" - więźniarki jednomyślnie potwierdziły swoje zaproszenie i czekają już na odwiedziny przez najmłodszą 15-letnią misjonarkę wśród więźniów :)  
Dzień spędzony wśród wieźniów w Łodzi przy ul. Beskidzkiej był przepełniony zwiastowaniem Słowa Bożego, opowiadaniem świadectw pełnych zachęty, proroctwa i modlitwy. Niech Pan Jezus przyjmie z tego chwałę dla Siebie. Rozdano też książki "Pokój z Bogiem" i "Chrześcijańska rodzina".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz